GSXF100A020S1-D3
Dalies numeris GSXF100A020S1-D3
Gamintojas SemiQ
apibūdinimas DIODE FAST REC 200V 120AA SOT227
Turimas kiekis 1306 pcs new original in stock.
Prašyti akcijų ir pasiūlymų
Duomenų lapai GSXF100A020S1-D3.pdf
GSXF100A020S1-D3 Price Užsisakykite kainą ir švino laiką internete
or Email us: Info@ariat-tech.com
GSXF100A020S1-D3 techninė informacija
Gamintojo kodas GSXF100A020S1-D3 Kategorija Diskretiniai puslaidininkiniai gaminiai
Gamintojas SemiQ apibūdinimas DIODE FAST REC 200V 120AA SOT227
Paketas / dėžutė SOT-227 Turimas kiekis 1306 pcs
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1 V @ 100 A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200 V
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227
Greitis Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Serija -
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 75 ns Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Paketas Tube Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Chassis Mount Diodų konfigūracija 2 Independent
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25 µA @ 200 V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 120A
Bazinis produkto numeris GSXF100  
parsisiųstiGSXF100A020S1-D3 PDF - EN.pdf
GSXF100A020S1-D3 yra nauji ir originalūs sandėlyje. Raskite GSXF100A020S1-D3 elektronikos komponentų atsargas, duomenų lapą, likučius ir kainą svetainėje Ariat-Tech.com internetu. Užsisakykite GSXF100A020S1-D3 SemiQ su garantija ir pasitikėjimu iš Ariat Technology Limitd. Siunčiame per DHL/FedEx/UPS. Galimas apmokėjimas banko pavedimu arba PayPal.
Rašykite mums: Info@Ariat-Tech.com arba pateikite RFQ GSXF100A020S1-D3 internetu.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Pateikti
GSXF100A020S1-D3 atsargosGSXF100A020S1-D3 kainaGSXF100A020S1-D3 elektronika
GSXF100A020S1-D3 komponentaiGSXF100A020S1-D3 atsargosGSXF100A020S1-D3 Digikey
Tiekėjas GSXF100A020S1-D3Užsisakyti GSXF100A020S1-D3 internetu Užklausa dėl GSXF100A020S1-D3
GSXF100A020S1-D3 vaizdasGSXF100A020S1-D3 nuotraukaGSXF100A020S1-D3 PDF
GSXF100A020S1-D3 duomenų lapasAtsisiųsti GSXF100A020S1-D3 duomenų lapąGamintojas SemiQ
Susijusios GSXF100A020S1-D3 dalys
Vaizdas Dalies numeris apibūdinimas Gamintojas PDF Gaukite citatą
GSXF100A060S1-D3 DIODE FAST REC 600V 100A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF100A120S1-D3 DIODE FAST REC 1200V 100A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF120A040S1-D3 DIODE FAST REC 400V 120A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF030A020S1-D3 DIODE FAST REC 200V 30A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF060A040S1-D3 DIODE FAST REC 400V 60A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF100A040S1-D3 DIODE FAST REC 400V 100A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF060A020S1-D3 DIODE FAST REC 200V 60A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF120A120S1-D3 DIODE FAST REC 1200V 120A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF100A100S1-D3 DIODE FAST REC 1000V 100A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF030A100S1-D3 DIODE FAST REC 1000V 30A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF030A040S1-D3 DIODE FAST REC 400V 30A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF060A100S1-D3 DIODE FAST REC 1000V 60A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF060A060S1-D3 DIODE FAST REC 600V 60A SOT22 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF120A020S1-D3 DIODE FAST REC 200V 120A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF030A120S1-D3 DIODE FAST REC 1200V 30A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF060A120S1-D3 DIODE FAST REC 1200V 60A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF120A060S1-D3 DIODE FAST REC 600V 120A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXF030A060S1-D3 DIODE FAST REC 600V 30A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą
GSXD300A170S2D5 DIODE GP 1.7KV 300A ADD-A-PAK SemiQ
Gaukite citatą
GSXF120A100S1-D3 DIODE FAST REC 1000V 120A SOT227 SemiQ
Gaukite citatą

žinios

Daugiau
„Google“ derasi su „Marvell“, kad sukurtų du AI išvad...

2026 m. balandžio 19 d. (vietos laiku) žiniasklaidos pranešimai, kuriuose cituojami šaltiniai, susipažinę su šiuo klausimu, atskleidė, kad „G...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;„CoPoS“ ba...

Pasak *The Business Times*, TSMC bandomoji CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) gamybos linija pradėjo tiekti įrangą savo tyrimų ir plėtros komanda...

Antropiniai partneriai su „Google“ ir „Broadcom“ įdieg...

Balandžio 6 d. vietos laiku JAV dirbtinio intelekto (AI) technologijų milžinė Anthropic paskelbė, kad pasirašė naują susitarimą su Google ir ...

„Microsoft“ paskelbė, kad investuos 5,5 milijardo USD de...

Balandžio 1 d. „Microsoft“ paskelbė investuosianti 5,5 mlrd. Bradas Smithas, „Microsoft“ vykdomasis viceprezidentas ir prezidentas, pareiškė, ...

„Samsung“ sudarė išskirtinę HBM4 tiekimo sutartį su ...

„Samsung Electronics“ bus pirmasis, kuris išskirtinai tieks naujos kartos HBM4 OpenAI, didžiausiai pasaulyje dirbtinio intelekto (AI) įmonei, kur...

Nauji produktai

Daugiau
Teksaso instrumentai TPS92542-Q1 Sinchroninis padidinimo va...

„Texas Instruments“ TPS92542-Q1 Sinchroninio stiprintuvo valdiklyje yra sinchroninis stiprinimo valdiklis ir dviejų kanalų monolitinis sinchronini...

„Toshiba TB67H453“ vieno kanalo H-tilto tvarkyklė

„Toshiba TB67H453“ vieno kanalo H-tilto tvarkyklė turi srovę stebėjimo funkciją su „ISENSE“ išvesties kaiščio įtampos grįžtamuoju ryšiu...

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 Autentifikavimo ICS

„Stmicroelectronics STSAFE-A120“ autentifikavimas IC yra labai saugios integruotos grandinės, skirtos apsaugoti neskelbtinus duomenis ir įrenginiu...

STMICROELECTRONICS STSAFE-A Optimizuotas autentifikavimo ICS

STMICROELECTRONICS STSAFE-A Optimizuota autentifikavimo ICS panaudoja išplėstinius kriptografinius algoritmus ir pagrindinius valdymo metodus, kad a...

Diodai Įregistruotas PI3DPX1235Q 64 Kryžminio linijinis p...

Diodai įtraukė PI3DPX1235Q 6: 4 „Crossbar Linear Redriver“ palaiko DP jungties treniruotes skaidrias šaltinio programų.„PI3DPX1235Q“ atitinka ...

El. paštas: Info@ariat-tech.comHK Tel.: +852 30501966Adresas: Rm 2703 27A Ho King komercinis centras 2-16,
Fa Yuen g., MongKok, Kovlunas, Honkongas.