SGE-225-2-2440 07700C
Dalies numeris SGE-225-2-2440 07700C
Gamintojas Omron Automation and Safety
apibūdinimas SGE-225-2-2440 07700C SFTY EDGEE
Turimas kiekis 2556 pcs new original in stock.
Prašyti akcijų ir pasiūlymų
Duomenų lapai 1.SGE-225-2-2440 07700C.pdf2.SGE-225-2-2440 07700C.pdf
SGE-225-2-2440 07700C Price Užsisakykite kainą ir švino laiką internete
or Email us: Info@ariat-tech.com
SGE-225-2-2440 07700C techninė informacija
Gamintojo kodas SGE-225-2-2440 07700C Kategorija  
Gamintojas Omron Automation apibūdinimas SGE-225-2-2440 07700C SFTY EDGEE
Paketas / dėžutė Bulk Turimas kiekis 2556 pcs
Serija SGE Profilis (w x h) 0.98" x 0.98" (25.0mm x 25.0mm)
Paketas Bulk Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Darbo jėga 19.56lbs (8.87kg) Medžiaga Thermoplastic Elastomer (TPE)
Ilgis 8.005 (2.44m) Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Neaktyvus galų regionas 1.57" (40.0mm) Laido ilgis 25.262 (7.70m)
Patvirtinimo agentūra CE Įjungimo kampas ±30°
SGE-225-2-2440 07700C yra nauji ir originalūs sandėlyje. Raskite SGE-225-2-2440 07700C elektronikos komponentų atsargas, duomenų lapą, likučius ir kainą svetainėje Ariat-Tech.com internetu. Užsisakykite SGE-225-2-2440 07700C Omron Automation and Safety su garantija ir pasitikėjimu iš Ariat Technology Limitd. Siunčiame per DHL/FedEx/UPS. Galimas apmokėjimas banko pavedimu arba PayPal.
Rašykite mums: Info@Ariat-Tech.com arba pateikite RFQ SGE-225-2-2440 07700C internetu.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Pateikti
SGE-225-2-2440 07700C atsargosSGE-225-2-2440 07700C kainaSGE-225-2-2440 07700C elektronika
SGE-225-2-2440 07700C komponentaiSGE-225-2-2440 07700C atsargosSGE-225-2-2440 07700C Digikey
Tiekėjas SGE-225-2-2440 07700CUžsisakyti SGE-225-2-2440 07700C internetu Užklausa dėl SGE-225-2-2440 07700C
SGE-225-2-2440 07700C vaizdasSGE-225-2-2440 07700C nuotraukaSGE-225-2-2440 07700C PDF
SGE-225-2-2440 07700C duomenų lapasAtsisiųsti SGE-225-2-2440 07700C duomenų lapąGamintojas Omron Automation
Susijusios SGE-225-2-2440 07700C dalys
Vaizdas Dalies numeris apibūdinimas Gamintojas PDF Gaukite citatą
SGE-225-2-2390 05000C SGE-225-2-2390 05000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2440 05000C SGE-225-2-2440 05000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2500 02700C SGE-225-2-2500 02700C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2480 03000C SAFETY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2440 03000C SGE-225-2-2440 03000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2320L 06000C SAFETY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2500 03500C SGE-225-2-2500 03500C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2300 05000C SGE-225-2-2300 05000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2500 01000C SGE-225-2-2500 01000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2390L 05000C SGE-225-2-2390L 05000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2480 05000C SAFETY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2440 04600C SGE-225-2-2440 04600C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2410 00150C SAFETY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2440L 10000C SAFETY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2440 02000C SGE-225-2-2440 02000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2450 01000C SGE-225-2-2450 01000C Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2340L 05000C SGE-225-2-2340L 05000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2480 00900C SGE-225-2-2480 00900C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2440L 04600C SGE-225-2-2440L 04600C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą
SGE-225-2-2440L 02000C SGE-225-2-2440L 02000C SFTY EDGE Omron Automation and Safety
Gaukite citatą

žinios

Daugiau
„Google“ derasi su „Marvell“, kad sukurtų du AI išvad...

2026 m. balandžio 19 d. (vietos laiku) žiniasklaidos pranešimai, kuriuose cituojami šaltiniai, susipažinę su šiuo klausimu, atskleidė, kad „G...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;„CoPoS“ ba...

Pasak *The Business Times*, TSMC bandomoji CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) gamybos linija pradėjo tiekti įrangą savo tyrimų ir plėtros komanda...

Antropiniai partneriai su „Google“ ir „Broadcom“ įdieg...

Balandžio 6 d. vietos laiku JAV dirbtinio intelekto (AI) technologijų milžinė Anthropic paskelbė, kad pasirašė naują susitarimą su Google ir ...

„Microsoft“ paskelbė, kad investuos 5,5 milijardo USD de...

Balandžio 1 d. „Microsoft“ paskelbė investuosianti 5,5 mlrd. Bradas Smithas, „Microsoft“ vykdomasis viceprezidentas ir prezidentas, pareiškė, ...

„Samsung“ sudarė išskirtinę HBM4 tiekimo sutartį su ...

„Samsung Electronics“ bus pirmasis, kuris išskirtinai tieks naujos kartos HBM4 OpenAI, didžiausiai pasaulyje dirbtinio intelekto (AI) įmonei, kur...

Nauji produktai

Daugiau
Teksaso instrumentai TPS92542-Q1 Sinchroninis padidinimo va...

„Texas Instruments“ TPS92542-Q1 Sinchroninio stiprintuvo valdiklyje yra sinchroninis stiprinimo valdiklis ir dviejų kanalų monolitinis sinchronini...

„Toshiba TB67H453“ vieno kanalo H-tilto tvarkyklė

„Toshiba TB67H453“ vieno kanalo H-tilto tvarkyklė turi srovę stebėjimo funkciją su „ISENSE“ išvesties kaiščio įtampos grįžtamuoju ryšiu...

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 Autentifikavimo ICS

„Stmicroelectronics STSAFE-A120“ autentifikavimas IC yra labai saugios integruotos grandinės, skirtos apsaugoti neskelbtinus duomenis ir įrenginiu...

STMICROELECTRONICS STSAFE-A Optimizuotas autentifikavimo ICS

STMICROELECTRONICS STSAFE-A Optimizuota autentifikavimo ICS panaudoja išplėstinius kriptografinius algoritmus ir pagrindinius valdymo metodus, kad a...

Diodai Įregistruotas PI3DPX1235Q 64 Kryžminio linijinis p...

Diodai įtraukė PI3DPX1235Q 6: 4 „Crossbar Linear Redriver“ palaiko DP jungties treniruotes skaidrias šaltinio programų.„PI3DPX1235Q“ atitinka ...

El. paštas: Info@ariat-tech.comHK Tel.: +852 30501966Adresas: Rm 2703 27A Ho King komercinis centras 2-16,
Fa Yuen g., MongKok, Kovlunas, Honkongas.